БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.3

Опалювальний сезон: проблеми усувають?!..

Старт опалювального сезону традиційно виявив всі «тонкі» місця у підготовці служб міста. Тому не дивно, що за останній тиждень на Контакт-центр Броварської міської ради надійшло 1109 звернень, більшість яких пов’язано саме з проблемами опалення й були переадресовані на КП «Броваритеплоенрегія», про що вчора доповідали на оперативній щотижневій нараді БМР.

Зі свого боку Оксана Краснощок, директор на КП «Броваритеплоенрегія», повідомила: весь минулий тиждень її служби витратили на те, щоби налагодити систему гарячого водопостачання та опалення по Броварах. Аварійні працювали всі дні, включаючи вихідні, максимально оперативно усуваючи всі заявки. Вона фіксує, що на сьогодні потік звернень та скарг від споживачів пішов на спад, основною проблемою залишається ситуація по системі циркуляції у 34-му кварталі міста. Там вже провели необхідні дослідження та вимірювання, зараз розраховують правильні параметри та виходи з ЦТП на кожен окремо будинок, після чого їх підкоригують, і ситуацію буде вирішено.

Teplo 1

Головний еколог міста, Юрій Жимайлов, в свою чергу доповідав, що знову збільшилась кількість скарг на забруднення повітря у місті. Він пов’язує це також з початком опалювального сезону, оскільки невеличкі та приватні котельні часто використовують для опалення торфобрикети - вид палива, який має досить неприємний яскраво виражений запах. Аби запобігти даному явищу, відділ з питань екології та природокористування готує проект Розпорядження про перевірку котелень на дотримання технічних вимог.

Маємо зазначити, що наступні два тижні обіцяють потепління і плюсову температуру на вулиці, тож сама природа дає нам час на усунення всіх недоліків у системі опалення та підготовки до зимових холодів. Не згаймо цей час!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ