БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.27

Футбольний клуб «Бровари» готується до відкриття

Нещодавно в Броварах було створено комунальне підприємство «Міський футбольний клуб «Бровари». Як ми раніше повідомляли, основними завданнями новоствореного підприємства є розвиток дитячо-юнацького футболу , а також експлуатація та утримання наявних у місті комунальних стадіонів та футбольних полів (читайте тут).

Наразі підприємство узгоджує організаційні питання та чекає на відкриття основного стадіону в парку Перемоги.

«Ми готові розпочинати діяльність, та запрацювати клуб зможе лише з відкриттям нового стадіону» - прокоментував ситуацію Максим Семенов, новопризначений директор КП «МФК «Бровари».

Тут зможуть тренуватися всі діти міста, адже оплата занять в клубі буде цілком доступною. Зокрема, на останньому засіданні міськвиконкому було затверджено вартість відвідування в розмірі 250 грн.

Крім того передбачено, що діти учасників АТО, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, а також діти з багатодітних сімей зможуть безкоштовно тренуватися в клубі.

Право безкоштовних тренувань на стадіонах міста за рішенням міськвиконкому отримала футбольна команда учасників АТО.

Також затверджено тарифи на послуги оренди великого і малого полів, вони складатимуть від 300 грн.

Чекаємо разом на відкриття нового футбольного клубу та обов’язково повідомимо нашим читачам, коли та яким чином можна буде записати свою дитину на тренування!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ