БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.37

Ранкова нарада в БМР: готові чи неготові Бровари до опалювального сезону?!

Сьогодні на оперативній нараді в БМР головною темою для обговорення була підготовка міста до опалювального сезону. Ще в травні для цієї справи було створено спеціальний Штаб з підготовки до опалювального сезону 2019-2020 рр., і на ранковій нараді мер міста, Ігор Сапожко, висловлював незадоволення його роботою, адже документи які вони прийняли, не завжди мали підґрунтя. «Штаб, який просто приймає довідки, як статист, мені не потрібен. Вам ЖЕК-и дали інформацію, що вони підготовані до опалювального сезону, а в під’їздах будинків немає вікон!» - заявив на нараді Ігор Сапожко, коментуючи підписані ЖЕК-ами Акти 100%-ої готовності до початку опалювального сезону.

Стосовно закладів освіти також була подана Довідка про готовність, але виявилось, що на сьогодні ДНЗ «Малятко» та ясла ДНЗ «Віночок» не готові до опалювального сезону. Наприклад, у яслах «Віночку» треба ставити електрокотел, а в «Малятку» прокладають мережі для підключення до централізованої міської мережі теплопостачання.

Новий директор КП «Броваритепловодоенергія», Краснощок Оксана, звітувала на нараді по готовності її підприємства до опалювального сезону: «Всі джерела теплопостачання – котельні – готові розпочати роботу. В межах наданого фінансування була проведена мінімально необхідна робота. Теплоносії готові подавати тепло в центральні теплові пункти. По забезпеченню енергоносіями – є договір по газу. Невеликий борг, що маємо, плануємо закрити кредитними коштами. По кадрових питаннях – проходить набір сезонних робітників на всі необхідні напрямки.»

Narada

Стосовно налагодження та підключення опалення у двох ДНЗ директор «Броваритепловодоенергія» повідомила, що вони вже мають підрядника на виконання робіт, і сподіваються завершити всі роботи до кінця тижня.

Також мер зобов’язав Управління БЖКГІТ здійснити перевірку всіх актів про готовність, які надали ЖЕК-и міста. Начальнику відділу контролю за станом благоустрою управління інспекції та контролю Черняку Михайлу доручено разом з керівниками ЖЕК-ів зробити рейд містом з вибірковою інспекцією житлових будинків.

Ігор Васильович наказав щоденно звітувати йому про заходи підготовки до опалювального сезону, тож до кінця тижня Штаб з підготовки до опалювального сезону має завершити свою роботу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ