БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.3

Вакцинація від сказу. З турботою про братів наших менших

Вчора та сьогодні по місту проходить безкоштовна вакцинація домашніх тварин від сказу. Послуги надаються Броварською районною державною лікарнею ветеринарної медицини для всіх бажаючих вакцинувати своїх улюблених чотирилапих вихованців.

«Громадський ревізор» теж навідався на одну з цих імпровізованих точок вакцинації, аби побачити на власні очі як все відбувається. Два лікарі-ветеринари, невеличкий медбокс з препаратами, білі халати – на кожному подвір’ї вони чергують рівно годину, згідно графіку. Показують нам перелік адрес, де вже відбулась вакцинація:

«Сьогодні це в нас вже шостий пункт. ЖЕК-и добре провели підготовчу роботу по своїх мікрорайонах, розвісили об’яви у дворах, на під’їздах. Тож наші послуги користуються попитом, людей чимало було за ці два дні. Приносять, по-більшости котиків та собачок домашніх, але інколи і дворових волонтери або двірники приносять. Сказ – дуже небезпечна хвороба, тож краще попередити, ніж мати клопіт із наслідками», - поділилась з журналістами ветеринар.

Vakcynatciya

Варто нагадати, що така акція проходить у Броварах двічі на рік за підтримки та фінансування БМР.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ