БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.3

Спортивне свято в Броварах

12 жовтня в м.Бровари під керівництвом управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації пройде відкритий чемпіонат Київської області з лижоролерів серед юнаків та дівчат. Даний чемпіонат організовується в рамках загальної та спеціальної фізичної підготовки серед лижників й має на меті виявити найсильніших спортсменів для формування збірної команди області.

У офіційних спортивних змаганнях візьмуть участь не лише команди з міст та районів Київської області, але і спортсмени з інших регіонів України, зокрема з м. Чернігова, м. Шостки, м. Конотопа. Змагання проводитимуться згідно з правилами спортивних змагань з лижних гонок, спортсмени змагатимуться у своїх вікових категоріях в особистій першості.

Просимо броварчан звернути увагу на те, що на час проведення змагань, а саме з 12.00 до 16.00, буде перекрито рух автотранспорту на частині вул. Гагаріна - від майдану Свободи до стадіону «Спартак».

Змагання складатиметься з двох етапів: на першому етапі юні спортсмени бігтимуть крос в парку «Перемога», після того стартуватимуть безпосередньо у лижних змаганнях. Для лижного забігу буде відведено ділянку дороги по вулиці Гагаріна.

Запрошуємо броварчан відвідати захоплюючі змагання та підтримати юних спортсменів!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ