БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.27

Свято освіти у Броварах

Напередодні Дня працівника освіти у Броварському палаці творчості дітей та юнацтва відбулось свято для освітян міста. Заслуженими нагородами відзначали найкращих з кращих. Присутніх у залі вчителів, вихователів, керівників гуртків та директорів освітніх закладів привітала заступник міського голови Лариса Виноградова та керуючий справами міськвиконкому Костянтин Кузнецов. Зі сцени ПТДЮ вони вручили Подяки міського голови за високий професійний рівень, впровадження сучасних методів навчання і виховання дітей, високу педагогічну майстерність.

Привітальне слово взяла також начальник управління освіти та науки Оксана Мельник: «Моя велика освітянська родина, щиро вітаю Вас усіх з Днем працівника освіти. Дякую за ваш щоденний патріотизм, толерантність, високий професіоналізм, людяність, ніжність та доброту. Ви вкладаєте надзвичайно велику частину своєї долі у кожну дитину, що навчаєте. Бажаю кожному з вас гарних учнів з великими перемогами, вдячних батьків, розуміючого керівництва.» Після привітань, Оксана Мельник провела урочисту церемонію вручення Подяк міністерства освіти і науки та Грамот департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації броварським освітянам.

Den vchytelya 1

Подальший формат свята весь час набував несподіваних поворотів: то вітання для вчителів передавали «по телебаченню у новинах», то несподівано на екрані залу з’являлись учні з поздоровленнями, то глядачів запрошували на концерт «зірок світової естради», ба! навіть «переносили» на показ високої моди для школи майбутнього! Такою незвичайною програмою дитячі колективи міста вітали всіх освітян Броварів з прийдешнім святом. До привітань приєднались Зразковий театр народної пісні «Слов’яночка», Народний хореографічний ансамбль «Галатея», Народний вокальний ансамбль «Калинка», юна співачка Ірина Акімова, Зразковий хореографічний колектив «Феєрія-денс» та багато інших.

Den vchytelya 2

І нехай наших вчителів і вихователів ми вітаємо лише раз на рік з їх професійним святом, але вдячні ми за їхню працю й науку все життя. Тому кожному з присутніх в залі було зрозуміло, про що говорила ведуча зі сцени: «Учитель – це не професія, бо в ній не роблять кар’єри. Може, вчитель – це актор? але його слухачі не аплодують йому. Учитель – це скульптор? Але його праці ніхто не бачить. Учитель – це лікар? Але його пацієнти рідко дякують йому за це, а іноді навіть не хочуть лікуватися. Вчитель – це покликання, а не професія, це справа, яка робиться серцем, тому вона безцінна!»

Den vchytelya 3

Колектив газети «Громадський ревізор» долучається до найщиріших вітань: зі святом вас, дорогі освітяни!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ