БРОВАРИ +19
НБУ USD 27.68

Діти «у фокусі» - новини тижня

У Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 27 вересня провели семінар-тренінг «Підліток у фокусі» з метою ознайомлення соціальних педагогів, сімейних лікарів, спеціалістів кабінету довіри, з методами роботи з сучасною молоддю. В рамках тренінгу присутніх інформували про нові хімічні препарати, які вживають підлітки, та реакцією на дані продукти. На жаль, сьогодні деякі з таких препаратів легалізовано і є офіційно доступними в аптеках. Тож спеціалістам необхідно бути готовим до роботи з наслідками вживання цих препаратів, щоб розуміти як допомогти молоді у кризовому стані.

Управління освіти повідомили, що на минулому тижні за державний кошт закуплено 5,5 тис. підручників у школи міста, та новий посуд для 12 садочків, який розвезуть цього тижня.

Відділ сім’ї та молоді повідомляє, що вони розпочали СМС та вайбер-розсилку для багатодітних сімей. Через автоматичні електронні повідомлення на телефони надсилатимуть інформацію про новини законодавства у розрізі багатодітних родин, для інформування про їхні права та пільги.

Сьогодні, 30 вересня, відзначається всесвітній День усиновлення. У м. Бровари проживає 34 дитини, які стоять на обліку з усиновлення, всі вони знаходяться у дитячих будинках сімейного типу, або у прийомних сім’ях. На честь свята, Служба у справах дітей організувала для дітей безкоштовний похід в аквапарк. Супроводжувати дітей в аквапарку будуть працівники служби та прийомні батьки.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ