БРОВАРИ +25
НБУ USD 28.25

Міський бюджет дофінансує програму з підтримки хворих на діабет

Цукровий діабет-це хвороба, яка розповсюджується високими темпами. Сьогодні діабет називають вже медико-соціальною проблемою, яка стрімко набирає обертів. Діабет занесено до переліку суспільно небезпечних захворювань.

 

В Броварах проживає 590 осіб, які хворі на цукровий діабет та потребують інсулінотерапії. Тож в місті схвалено Програму забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет жителів міста Бровари на 2019 рік. Метою програми є забезпечення 100% безкоштовного відпуску інсуліну інсулінозалежним хворим, що проживають у м.Бровари, та відшкодування його вартості суб’єктам господарювання, які на підставі ліцензії здійснюють господарську діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

В рамках державного соціального забезпечення з бюджету країни для потреб хворих на діабет броварчан виділено фінансування в розмірі 2 437,85 тис., а фактична потреба складає 3 337,85 тис.грн. Тож міський бюджет компенсує різницю і направляє на дофінансування даної програми кошти в розмірі 900 тис. грн.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ