БРОВАРИ +14
НБУ USD 26.7

В Броварах готують кадри для Силіконової долини

Світ постійно змінюється , змінюються погляди на життя, стають неактуальними певні професії і виникають нові. За останні десятиліття зникли такі професії як телефоніст, кіномеханік, друкарка. Натомість з’явилися такі спеціальності як програміст, маркетолог, блогер.

Престижний Оксфордський університет прогнозує, що протягом найближчих 25 років зникне 47 відсотків робочих місць у найрозвиненіших країнах світу, бо робочі процеси будуть здійснюватися автоматами. Сучасне життя демонструє нам нові можливості і пропонує нові виклики. Сьогодні діти не мислять свого існування без комп’ютера. Вони з легкістю оперують найновішими гаджетами і здатні з їх допомогою творити щось креативне. Нові реалії вимагають нестандартних підходів, нових стандартів мислення. Та будь-які знання та навички можна і слід розвивати. Тож крім шкільної освіти нагальними стають нові освітні проекти, здатні надати дитині знання, які допоможуть їй інтегруватися в сучасний світ. Вони адаптують дітей до нових вимог, розвивають лідерство та культуру комунікацій.

School 1

В Броварах таким закладом є Академія професій майбутнього, яка надає дітям та підліткам сучасну освіту в сфері IT-технологій. Зокрема, в Академії навчають програмуванню, 3-Dдизайну та навичкам створення сайтів. А для діток, які хочуть заявити про себе на весь світ, створені курси відеоблогерства та акторської майстерності. Обрати напрямок можна відвідавши пробні заняття. На курси приймаються діти віком від 4 до 16 років без спеціальної підготовки.

На разі в Академії представлені такі напрямки:

  • Scratch Junior (діти 4-5 років)
  • Scratch + Codu Game Lab (діти 6-7 років)
  • Minecraft: Програмування на Python (діти 8-10 років)
  • Розробка комп'ютерних ігор на Unity (діти 10-12 років)
  • Анімація і 3D моделювання (діти з 10 років)
  • Програмування c/c ++(діти з 12 років)
  • Відоблогер (діти з 8 років)
  • Інстаблогер ( діти з 12 років)
  • Акторська майстерність (діти з 7 років)
  • Магія Photoshop (діти з 10 років)

 

Навчання відбувається у вільній невимушеній атмосфері без нудних лекцій та товстих конспектів. Навпаки, у ігровій творчій формі новий матеріал легко засвоюється і стає підґрунтям для розвитку власних ідей та проектів. Діти отримують доброзичливе сучасне комьюніті, де можуть по-справжньому проявити свої таланти та здібності. Викладачами в Академії є молоді спеціалісти-практики, з якими легко знайти спільну мову та отримати відповіді на всі свої запитання. Під час навчання учні отримають додаткові знання з інформатики, математики, фізики.

За словами куратора проекту Олени Семенюк , Академія - це місце, де діти можуть створювати власний світ. Тут всі учні, навіть наймолодші, відчувають справжню підтримку і любов. Особливістю формату є невеликі групи чисельністю 7-8 дітей, доброзичлива атмосфера та зворотній зв’язок від викладача, якій постійно отримують учні та їх батьки.

Дуже цікавим є курс для наймолодших діток 4-5 років, які ще не вміють навіть читати. Для них передбачений курс ScratchJunior, на якому вже після першого заняття маленькі учні можуть створити свою дебютну мінігру чи мультик.

Для більш старших студентів передбачені такі курси як програмування намовах Yava,Pyton. Окремо можна виділити курс так званого «сухого» програмування на мові C/C++, в якому немає візуальних ефектів , а продуктом є справжня комп’ютерна программа. Тож в даному випадку можна говорити, що студент отримує свою першу справжню професію.

Великою популярністю користуються курси анімації та 3-D графіки, які дозволяють учням за допомогою комп’ютера намалювати у 3-D вимірі свою кімнату мрії чи навіть власне місто майбутнього. Це створюється за допомогою редактора Maya, який використовувався при створенні , наприклад, кіносаги «Ігри престолів».

School 2

Також цікавим є такий напрямок навчання як відеоблогінг та відео монтаж. На цьому курсі учні вчаться аналізу контенту та аудиторії глядачів, пізнають основи ораторського мистецтва, набувають навички роботи з камерою та світлом, основи обробки та монтажу відео. Навчання відбувається під керівництвом досвідчених спеціалістів, які мають власні успішні інтернет-проекти, тож їх рекомендації та доробки стають у пригоді під час уроків. Таким чином, вже під час навчання юні блогери збирають свої перших підписників і отримують натхення для руху вперед.

Тож заклади, де дітям надають IT-освіту – це справжній стартовий майданчик для їх руху у нове життя, у світ новітніх технологій та інновацій. І починати цей рух можна вже зараз із Академією професій майбутнього!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 22 травня 2020, 22:08
П’ятниця, 29 травня 2020, 10:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ