БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.3

Нічне чергування по місту. Чи спіймають тих, хто забруднює повітря?

19 вересня було видано Розпорядження міського голови "Про створення робочої групи для контролю стану забруднення атмосферного повітря у нічний час". Про це в понеділок, на ранковій нараді у БМР, доповідав головний еколог міста Юрій Жимайлов. Він зазначив, що відповідно цього Розпорядження, з представників управління інспекції та контролю, управління БЖКГІТ, комунального підприємства «Бровари-Благоустрій» та ін. структурних підрозділів БМР, створено робочу групу для чергування по місту у нічний час з 22.00 до 6.00 протягом 6 днів на тиждень.

Чергування будуть здійснюватись «шляхом патрулювання на автомобілі, території міста Бровари, підтримуючи при цьому постійний зв’язок з відділом інформаційно-довідкової служби «Контакт-центр». При виявленні відкритих джерел спалення, викидів забруднюючих речовин з підприємств чи отриманні повідомлення з «Контакт-центру» повідомляти (в разі їх неучасті в патрулюванні) чергових ДСНС України, Броварського відділу ГУ НП України в Київській області, Держпродспоживслужби в Броварському районі та вимагати їх виїзду на місце виявленого порушення та складання відповідних протоколів про порушення» - зазначається в документі.

Хочеться сподіватись, що патрулювання містом у нічний час дасть свої результати, і група спіймає порушників «на гарячому». Тож просимо громадськість та активістів оперативно надавати сигнали про смог чи неприємний сморід на цілодобову лінію «Контакт-центру» за наступними телефонами: (045 94) 6-11-11; (067) 483-43-68; (093) 170-82-92

Більш детально ознайомитись зі змістом Розпорядження можна на сайті Броварської Міської Ради за посиланням

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ