БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.3

«СвітЛиця»: Шевченко у смартфоні

«Громадський ревізор» вже неодноразово писав про плани щодо відкриття культурно-просвітницького центру «СвітЛиця», і ось, нарешті, це трапиться! Відділ культури БМР анонсував урочисте відкриття центру напередодні Дня міста, 20 вересня.

Чим пов’язана постать легендарного Кобзаря з нашим містом? Якщо ви ще не знаєте відповіді на це питання, неодмінно завітайте до «СвітЛиці» та пройдіть інтерактивну екскурсію з елементами доповненої реальності.

Для цього потрібно просто завантажити спеціальний додаток з App store чи Play market. Вмикайте свою кмітливість та будьте уважні, можемо дати лиш невеличкий натяк: зверніть увагу на фреску при вході, де зображено шевченківську Катерину. А потім виконуйте завдання віртуального екскурсовода, яким буде сам Тарас Григорович! Всі експонати, задіяні у грі, мають відношення до цікавих фактів біографії або творів Шевченка, та пов’язані з Броварами.

«Це унікальна гра, спеціально замовлена та розроблена під наш проект. Вона буде цікава і дітям, і дорослим на 100% - такого більше ніде немає. В Україні, так точно! - говорить виконуюча обов'язки директора «Світлиці» Олена Танчинець, - у майбутньому ми плануємо проводити в центрі також різноманітні цікаві заходи: поетичні вечори, школу письменницької майстерності, абощо. Ми хочемо працювати у просвітницько-літературному форматі, поєднуючи творчість, поезію та сучасність».

shebchenko u smartfoni2

Також в.о. директора розповіла, що відвідування центру для броварчан буде безкоштовне, для гостей міста, можливо, згодом встановлять якусь символічну плату. До речі, ті хто не зможуть бути присутніми на відкритті центру 20-го вересня, зможуть ознайомитись з його роботою на Дні міста Бровари. На локації «Made in Brovary» буде презентація «СвітЛиці», і прямо там можна почати проходити квест, а закінчити його вже безпосередньо у самому культурно-просвітницькому центрі.

Отже, в наступну п’ятницю о 16.00 за адресою вул. Ярослава Мудрого, 1 «СвітЛиця» вперше відкриє свої двері, тож не пропустіть цю подію!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ