БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.31

Новий навчальний рік розпочався. Готовність шкіл перевіряла комісія

Наприкінці літа всі заклади освіти Броварів відвідала спеціально створена комісія, яка перевіряла їх готовність до початку нового навчального року 2019/2020. «Громадський ревізор» проїхався разом з комісією по закладах освіти, перевірив які роботи провели за бюджетні, а які за власні кошти шкіл, оцінив якість ремонтів та обладнання.

 

Пропонуємо більш детально ознайомитись з переліком виконаних робіт у школах міста за поточний рік (прим. - станом на початок навчального року).

ЗОШ №1. Виконали ремонт спортзалу з монтажем спортивного спорядження. Зробили капітальний ремонт харчоблоку, ремонт вхідної групи, капітальний ремонт паркану. Встановили й налагодили систему відеоспостереження у школі. Закупили обладнання для класів НУШ.

ЗОШ №2. Виконали поточний ремонт системи опалення. Закупили обладнання для класів НУШ. Зробили поточний ремонт вбиралень. Наразі завершують процес встановлення відеоспостереження.

Komisiya 2school sport


ЗОШ №3. Виконали капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення. У процесі виконання проект на капітальний ремонт переходу між будівлями школи, продовжуєтьсякапремонт паркану школи. Зробили поточний ремонт приміщення бібліотеки,та електромережі. Встановили й налагодили систему відеоспостереження у школі. Закупили обладнання для класів НУШ, для інклюзивної освіти. Запустили роботу інклюзивно-ресурсного центру на базі школи.

Komisiya 3school inclusivna

Гімназія ім.Олійника. Зробили капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення. Закупили обладнання для класів НУШ. Виконали поточні ремонти класів та інших приміщень.

СШ №5. Облаштували вентиляційну систему у спортзалі (прим. - капремонт спортзалу початкової школи заплановано на 2020 рік). Завершили ремонтні роботи в роздягальні спортивної зали нового корпусу. Замінили склоблоки на металопластикові конструкції на сходиконкових клітинах. Замінили освітлення в коридорах школи на енергоефективні ЛЕД-лампи. За рахунок коштів обласного бюджету в школі виконали другу частину утеплення фасаду.Закупили обладнання для класів НУШ та нову техніку для комп’ютерного класу.Наразі проводиться встановлення системи відеоспостереження.

Komisiya 5school nush

ЗОШ №6. Виконали поточний ремонт системи опалення. Закупили обладнання для класів НУШ: парти, меблі та учбові матеріали. А от з поточним ремонтом вбиралень початкової школи не встигли – запланували на вересень (зараз проводиться тендерна закупівля).

Komisiya 6school nush

ЗОШ №7. У їдальні школи замінили вікна на металопластикові та провели косметичний ремонт. Також виконали поточний ремонт майстерні для дівчат та замінили звичайні світильники на енергозберігаючі ЛЕД-лампи. Закупили обладнання для класів НУШ.


Komisiya 7school korydor

Зазначимо, що капремонт аварійної частини молодшої школи розпочався лише з середини літа. Тому до початку навчального року встигли виконати наступні роботи: по всьому периметру горища школи зняли старе утеплення, яке обтяжувало конструкцію, зробили укріплення та поклали сучасний утеплювач на плити перекриття (отримали розвантаження 120 кг/м кв). Підсилюючі конструкції на поверхах молодшої школи поки лишили. Зараз тривають роботи по укріпленню фундаментів школи.

Komisiya 7school sport

НВК. Зробили ремонт актового залу. Закупили обладнання для класів НУШ.Виконали поточний ремонт у їдальні та кабінетах. Зараз завершується облаштування шкільного стадіону.

ЗОШ №9. Закупили меблі та учбові матеріали для класів НУШ. Виконали поточний ремонт вбиралень, приміщень.

Komisiya 9school sport

Komisiya 9school trudЗОШ №10. Виконали поточний ремонтмайстерні по металу, поточний ремонт класних приміщень, в т.ч. замінили вікна,закінчили капітальний ремонт спортзалу. Закупили обладнання для класів НУШ.Встановили й налагодили роботу системи відеоспостереження у школі. Відремонтували вхідну групу закладу.

БНВО. Виконали ремонт приміщення їдальні, ремонт та облаштування класів НУШ в нових кабінетах. 

Підсумовуючи результати поїздки, начальник Управління освіти і науки, Оксана Мельник зазначила: «Цього року більше 40-ка мільйонів було виділено на ремонти і придбання обладнання у школах та дошкільних закладах освіти. Якщо говорити про школи, то крім капітальних і поточних ремонтів, на території закладів було зроблене сучасне ЛЕД-освітлення, три школи (№10, №3 та №1) тепер мають систему зовнішнього відеоспостереження. До кінця 2019 року ми плануємо забезпечити відеоспостереженнямвсі школи міста, щоб гарантувати безпеку нашим дітям на території закладів.

Новим цьогоріч стало те, що абсолютно всі школи Броварів перейшли на самостійний бухгалтерський облік. Тепер вони матимуть змогу організовувати фінансовий обіг на власний розсуд, економити та витрачати зекономлені кошти на потреби свого закладу. Вже на цей навчальний рік, більшість самостійно закуповували деяке обладнання через систему «Прозоро» і лишились дуже задоволені якістю придбаних товарів».

Як бачимо, коштів місцевий бюджет не шкодує, але всі нагальні потреби закладів освіти за одне літо покрити важко – не вистачає робочих ресурсів. Тож в окремих школах міста ремонтні чи будівельні (як в ЗОШ №10, де повним ходом іде будівництво школи молодшої ланки, - прим. редакції) роботи будуть продовжуватись протягом навчального процесу, але обіцяють працювати так, щоб максимально не заважати навчанню дітей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ