БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.56

ОЛЕ-ОЛЕ-ОЛЕ! Бровари мають власний футбольний клуб

Вчора, на позачерговій сесії міськради, депутати розглядали питання про створення Комунального підприємства «Міський футбольний клуб «Бровари». Основною метою цього клубу зазначено розвиток дитячо-юнацького футболу в місті, створення спортивних футбольних команд міжнародного та республіканського рівня, і т.д. Крім того, ФК «Бровари» займатиметься організацією спортивних змагань, дозвіллям і спортивно-видовищними заходами. Однією з функцій, зазначеною Статутом нового КП, є реконструкція, експлуатація та утримання стадіонів та футбольних полів.

«Власне, в цьому полягає основна ідея створення міського клубу. Футбол – спорт №1 в Україні та в нашому місті. Підтвердження цьому – величезна кількість стадіонів і футбольних полів у Броварах. Сьогодні вони є не лише у кожній школі, але на багатьох подвір’ях, плюс кілька великих міських стадіонів. Але одна справа зробити футбольне поле, а інша – його доглядати. Наразі, зараз немає відповідальних, які дбали б про підтримання майданчиків у належному стані. Цим мають займатись професіонали, зацікавлені у результаті», - говорить начальник відділу фізичної культури та спорту Дмитро Рожков.

Однією з причин створення клубу, він називає прагнення створити альтернативу величезній кількості дорогих приватних футбольних шкіл в Броварах, зробити футбол доступним для всіх бажаючих. Також важливою складовою нового ФК «Бровари» стане формування професійного тренерсько-викладацького складу для підростаючих футболістів.

football 2

«Ми хочемо зробити гарну справу: щоб батькам не доводилось платити по 800 гривень в місяць за заняття, а набагато менше, хочемо щоб футбольні поля в місті обслуговувались нормально та служили по десять років, як це і має бути», - сказав головуючий засідання, секретар міської ради, Петро Бабич під час позачергової сесії.

Депутати виказали свою підтримку проекту рішення про створення КП МФК «Бровари», сподіваючись, що нове комунальне підприємство об’єднає в собі всі існуючі футбольніі поля в місті, допоможе централізованому та більш ефективному управлінню цим господарством, і дасть новий поштовх для розвитку футболу в Броварах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ