БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.3

Свято школи та осені у Броварах.

Сонячний день подарувала осінь нашим школярам на честь першого дня нового навчального року.
Звичайно, в першу чергу це свято для тих, хто лише починає свій шкільний шлях: радісних і збуджених першокласників та їх батьків вітали сьогодні броварські школи.

Напередодні першого вересня, Оксана Мельник, начальник Управління освіти і науки м. Бровари, розповідала, що цього року в школах міста проходитимуть нетрадиційні лінійки з конкурсами, квестами, флешмобами та майстер-класами для школярів. Кожна школа сама обирає для себе формат, організовуючи свято на місцях. Громадський Ревізор відвідав декілька таких заходів, щоб оцінити новий формат святкування «Першого дзвоника».

Загальноосвітня школа №9 провела на своєму подвір’ї Посвяту у першокласники. Щоб отримати ключі від Країни Знань учні мали пройтись різними станціями: Патріотична, Бібліотека, Актова зала, Танцювальна, а потім відповісти на питання про свою Батьківщину, рідне місто і саму школу. Також вони отримували музичні й танцювальні завдання, приймали участь у флешмобі зі старшокласниками. 

Після такої перевірки знань та навичок, сама Королева Знань вручила першокласникам ключі до їхніх класів, і взяла з них урочисту обітницю бути сумлінними й старанними учнями. Завершилось свято традиційним першим дзвоником, від новоспечених школярів. А щоб про свято залишились красиві фото на згадку, в холі школи організували фотозону з повітряними кульками.

1september 9school

Школа №2 провела свято для школярів у форматі квесту з веселими спортивними естафетами. Діти виконували завдання та збирали бали для команди свого класу.

Багато конкурсів було на спортивному майданчику з швидкості та вправності, на координацію та кмітливість. Батьки, оточивши майданчик, підтримували команди вигуками і оплесками. Всі були надзвичайно задоволені таким активним святом, без традиційного святкового вбрання, зате у спортивному зручному одязі.

1september 2school

А в ЗОШ №3 після короткої лінійки та привітань для першокласників, організували майстер-класи й настільні ігри. Подвір’я і спортмайданчик школи поділили на зони під різні класи, де вони мали змогу майструвати, гратись і спілкуватись з однокласниками, після літніх канікул.

1septebmer 3school

Флешмоб "Знайомство зі школою" організувала спеціалізована школа №7. На святі виступали представники шкільних спортивних і творчих секцій. Зворушливий танок випускників із першокласниками розчулив до сліз мам, бабусь і вчителів.

1september 7school

Можна з впевненістю сказати, що новий формат святкувань прийшовся до душі школярам та батькам. Сподіваємось, що такий веселий старт навчання дасть наснаги учням та вчителям на весь майбутній рік.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ