БРОВАРИ +15
НБУ USD 26.95

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора у Броварах

Сьогодні Україна святкує День Державного Прапора України. Тож ранок у Броварах розпочався з урочистої Церемонії підняття Прапора, що пройшла у Парку ім. Т.Г.Шевченка.

«Ми недаремно зібрались сьогодні у цьому парку. Адже саме Тарас Шевченко, свого часу, зробив все, аби українці усвідомили свою автентичність, пробудив в нас почуття патріотизму та прагнення до незалежності. Дав розуміння, що ми повинні жити на своїй, Богом даній, землі та цінувати її. Якщо незалежність 91-го року була дана нам безкровним шляхом, то останні п’ять років нашим солдатам доводиться захищати її щодня. Але всі ми віримо і прагнемо мирного неба над Україною, такого ж чистого блакитного як на нашому прапорі!» - говорила в привітальній промові заступник міського голови Лариса Виноградова.

Den Prapora Vinogradova

Після привітання вона провела церемонію вручення перших паспортів молодим громадянам міста Бровари. Також, з нагоди свята, громадських активістів і найкращих працівників міста відзначили Подяками міського голови та Київської обласної ради, з врученням цінних подарунків. Після чого, майор Василь Довгань привітав усіх присутніх зі святом, та провів урочисте вручення відзнак Президента України броварчанам-учасникам АТО.

Завершилось церемонія покладанням квітів до пам’ятника Тараса Шевченка, яку провели від громади міста голова Броварського міського об’єднання «Просвіта» Валерій Середа та учениця броварської спеціалізованої школи №7 Юлія Ахметова.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 16 червня 2020, 16:31

Останні статті

Середа, 08 липня 2020, 15:12

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ