БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.3

Наслідки буревію подолані. Звітують служби міста.

Сьогодні на оперативній нараді в міськраді основним питанням був розгляд наслідків буревію, що на минулому тижні двічі пронісся Броварами. Відділ з питань надзвичайних ситуацій доповідав, що основною проблемою стали повалені у великій кількості дерева та відсутність електроенергії. На щастя, обійшлося без людських жертв – це підтвердили також і медичні служби міста. Викликів, безпосередньо пов’язаних з нещасними випадками через непогоду, не було зафіксовано.

Директор інформаційно-довідкової служби «Контакт-центр» Олена Калашник, у свою чергу, доповіла: «За два дні негоди було отримано близько 800 дзвінків з приводу знеструмлення, повалених дерев та обламаних гілок. На аварії ми відразу ж направляли комунальні служби міста, також самі виїжджали на місця подій для фото фіксацій та звітів. Першочергово прибирали ті дерева, які перекривали дороги та перешкоджали рух автотранспорту. Хочемо особливо подякувати працівникам броварських ЖЕК-ів, що оперативно реагували на заявки та ліквідували наслідки буревію по місту.

bureviy bro3

Окремо хочу зазначити проблему, яка виникла з РЕМ-ом. Контакт-центр отримав близько 600 заявок лише про знеструмлення, відповідно дзвонили у службу безліч разів, але зв’язатись з ними було практично неможливо, на жаль».

Представники РЕМ-у на нараді були відсутні, тож запитання, стосовно відсутності з ними зв’язку в критичній ситуації, лишилось відкритим. Наразі відомо, що на сьогодні електричне постачання є по всьому місту, але на деяких вулицях його відновили лише вчора о 17.00, тобто аж за дві доби після буревію.

bureviy bro4

Активну учать у ліквідації наслідків негоди також приймало КП «Бровари-Благоустрій». Вони спростували закиди в соцмережах стосовно того, що буревій поламав аварійні сухі дерева, які Благоустрій вчасно не прибрав, та доповіли про велику кількість здорових та живих дерев, що постраждали від шквального вітру. Також ліквідація наслідків буревію показала: дуже багато аварійних ситуацій з обривів ліній електропередач створено неорганізованою висадкою зелених насаджень саме у зоні приватного сектору. Власники, як правило, не слідкують за своїми деревами, не обрізають вчасно їхні крони, які заплутуються в проводах. Тож не дивно, що більшість обривів трапилась саме на таких дільницях. Керівництво КП «Бровари-Благоустрій» закликало мешканців міста бути свідомими та вчасно підрізати дерева на приватних ділянках, аби не спричиняти аварій в подальшому. На сьогодні, роботи по усуненню аварійних дерев та зламаних гілок, продовжуються службами міста в активному режимі.

bureviy bro2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ