БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.27

Новий садочок для міста – вирішення старої проблеми

Багаторічна «тяганина» між міською владою та Броварським заводом будівельних конструкцій за ДНЗ «Трембіта» по вул. Гагаріна, 14-а (зруйнована будівля за магазином «Watsons»), здається, підходить до завершення. Цей спірний об’єкт не один рік місто намагалось повернути у власність для облаштування садочку (більше про це читайте тут). Нарешті, маємо шанс отримати ще один дошкільний заклад у Броварах!

Комісією з гуманітарних питань на цьому тижні було розглянуто Рішення про створення закладу  дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Дзвіночок». Фактично, це новий заклад на базі старого ДНЗ «Трембіта», якийпередається з балансу БЗБК на баланс управління освіти і науки Броварської міської ради, тобто переходить у розпорядження міської влади. Звичайно, майже зруйнована будівля потребуватиме капітального ремонту, та на прикладі ДНЗ «Оленка» ми вже побачили, що це можна зробити і швидко і якісно.

dzvinochok2

Отже, чекаємо сесію депутатів міськради 22 серпня, де будуть розглядати питання створення ДНЗ «Дзвіночок», активно слідкуємо за розвитком подій та маємо надію, що вже скоро в Броварах стане на один садочок більше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ