БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.27

Проекти відкритих просторів «ТепЛиця» та «СвітЛиця» можуть стати реальністю

Обидва вони вчора розглядались на засіданні комісії з гуманітарних питань.

«Навесні минулого року відділ культури збирав ідеї та різні варіанти проектів від броварчан, які вони хотіли б реалізувати на постійній основі, у наданому приміщенні. На основі цих даних ми сформували єдиний проект сучасного простору з трьома різними залами. В першій залі можна розмістити до 80-ти людей, інша буде на 15 робочих місць зі столами, третя зала - організована у довільній формі, з можливістю проведення заходів різного формату», - доповідала Ольга Кунцевська (більш детально про проект «ТепЛиця» читайте тут).

«Культурно-інноваційна платформа «ТепЛиця» сьогодні має розроблений дизайн-проект та кошторис, а також підібране приміщення за адресою: бул. Незалежності, 4 (колишній «Мюзік-Хол» в МКЦ «Прометей»). Паралельно з цим, проект «Тарасова світлиця», що працював у Броварах в приміщенні Броварського РАЦСу та мав показати зв’язок життя Кобзаря з містом, був реорганізований у центр «СвітЛиця» (більш детально про проект «СвітЛиця» читайте тут).

Зараз це філія «ТепЛиці», що має два невеличкі зали. Один зал планується інтерактивний, в ньому після завантаження мобільного додатку буде можливість пройти творами та життєписом Тараса Шевченка у форматі квест-гри по 13-тьом експонатам центру.

На даний момент сформовано проект Статуту та розрахована кількість штату для обох закладів, загальною чисельністю 21 одиниця. Сюди входить адміністративний та управлінський персонал, а також технічний персонал, який буде обслуговувати звук, світло, відеоапаратуру.

Рішення щодо створення Комунального закладу клубного типу «Культурно-інноваційної платформи «ТепЛиця» та його філії «Культурно-просвітницького центру «СвітЛиця» має розглядатись на майбутній сесії депутатів міськради 22 серпня.

«Ми розраховуємо отримати погодження проектів та якомога швидше почати ремонт приміщень, щоб місто врешті отримало сучасний вільний простір для реалізації творчих вечорів, проведення конференцій, концертів тощо» - завершила свій виступ Ольга Кунцевська.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ