БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.3

Про медичні новини, а також недопуск без щеплень з 1-го вересня у школу та садок.

Медики Броварів інформують, епідеміологічна ситуація на минулому тижні в місті була стабільна та контрольована. Трапилось два випадки захворювання на кір, хворі не були щеплені. У дитсадочку «Оленка» зафіксовано 16 випадків захворювання на гастроентероколіт. Захворювання інфекційне, але не пов’язане з якістю харчування. До кінця місяця садочок працює в режимі карантину.

Екстрена допомога доповідає, що крім поточних викликів медслужб, на минулому тижні виїжджали на місце автодорожньої аварії з летальним випадком. Також був виїзд на місце нещасного випадку: 1,5 річна дитина випала з вікна багатоповерхівки. Дитина знаходиться в лікарні у важкому стані.

Санепідемстанція міста провела перевірку баштанних культур (кавуни, дині) у сертифікованих точках для продажу та не виявила перевищення доз нітратів. І попереджає броварчан: для запобігання отруєння купувати баштанні культури лише у перевірених магазинах та точках продажу!

Медслужби Броварів інформують батьків: з 1-го вересня 2019 року діти без щеплень, зокрема від кору, не зможуть відвідувати дитячі садочки та школи, відповідно до ст.12 і ст.15 Закону України"Про захист населення від інфекційних хвороб".

А також повідомили, що станом на 29 липня у місті є близько 1 тис. вакцин проти кору,  коли буде наступна партія – поки невідомо. Наразі, амбулаторії мають багато звернень від дорослого населення про вакцинацію, та в пріоритеті лишаються, звичайно, діти - вони отримуватимуть вакцини першочергово.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ