БРОВАРИ 0
НБУ USD 28.16

Як обирали нове керівництво оновленої міської стоматологічної поліклініки

Не дивлячись на величезну кількість приватних стоматкабінетів, Броварська міська стоматологічна поліклініка давно та стабільно користується попитом у броварчан. Лише за минулий рік вона прийняла близько 61 тис. населення. А нещодавно клініка була перепрофільована в відокремлений заклад – Комунальне некомерційне підприємство «Броварська стоматологічна поліклініка».

Саме тому, Броварська міська рада організувала конкурс на заміщення вакантної посади керівника цього закладу. Вчора, 25 липня, конкурсна комісія збиралась для проведення добору кандидатів, розгляду поданих ними документів, заслуховування їх програм розвитку підприємства та визначення єдиної кандидатури, рекомендованої для зайняття посади.

На конкурс було заявлено два кандидати: Семенюк Олександр Андрійович та Тесла Ірина Володимирівна. Попередньо розглянувши подані документи, комісія дійшла згоди, що обидва претенденти можуть бути допущені до конкурсу. Далі заслухали почергово програми розвитку міської стоматологічної поліклініки від кожного з них.

viber 3
Ірина Тесла представила у своєму проекті наступні плани та пропозиції:

- створення конкурентоспроможної некомерційної стоматологічної клініки на фоні діючих приватних закладів;

- створення наглядової ради для контролю фінансування, надходження та цільового розподілу коштів;

- реформування системи обслуговування населення та підвищення кваліфікації спеціалістів.

Крім того, її план робіт включав: ремонт приміщення клініки і закупівлю нового сучасного стоматологічного обладнання, запуск рентгенкабінету на базі клініки, відкриття лабораторії для проведенням гемотестів пацієнтів (алегопроби), оновлення бази та перезапуск роботи фізкабінету.

В своїй програмі кандидат також пропонувала багато прогресивних рішень, зокрема наголошувала на необхідності покращення профілактичних оглядів та лікування дитячого населення, пропонувала запровадити у поліклініці новітню систему лікування із застосуванням седації (лікування уві сні).

Також Ірина Тесла відзначила, як некомерційний заклад, згідно програми стоматполіклініка буде надавати ряд безкоштовних послуг для пільгових категорій населення (пенсіонери, учасники АТО, діти, вагітні, т.д.) без застосування дорогих матеріалів, а саме це:

- невідкладна стоматологічна допомога;

- профілактичний огляд за графіком;

- ортопедична стоматологічна допомога з поновленням жувальної спроможності;

- зйомні пластинчаті протези суцільнолиті та пластмасові конструкції, і т.д.

viber 4

Другий кандидат, Олександр Семенюк, у своїй доповіді зробив акцент на необхідності створення на базі міської стоматологічної клініки – центру стоматології у м.Бровари, де займались би не лише лікуванням населення, але й розвитком кадрового потенціалу.

Для цього він пропонував розпочати з аудиту закладу: поточного стану поліклініки, ревізії обладнання, перевірки профпридатності та кваліфікації персоналу,  фінансових витрат та надходжень підприємства.

Одним з пріоритетних напрямків подальшого розвитку, він визначив створення цитологічної лабораторії, залучення кредитних коштів спонсорів на розвиток (наприклад, в обмін на отримання стоматологічних послуг для співробітників банків),  проведення “Днів здоров’я” у поліклініці – безкоштовного профілактичного огляду для всіх бажаючих – з метою реклами та розширення клієнтської бази, а також створення бази для лікарів-інтернів.

viber 2

Заслухавши доповіді обох кандидатів, та їх відповіді на додаткові питання по планах розвитку комунального підприємства, комісія одноголосно вирішила рекомендувати міському голові на посаду керівника комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради Київської області «Броварська стоматологічна поліклініка» Теслу Ірину Володимирівну.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ