БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.27

Ремонт аварійної 7-ї школи: «крига скресла»

Літо швидкоплинне, ось вже й середина канікул, а батьки учнів ЗОШ №7 рахують кожен день від закінчення навчального сезону, чекаючи ремонту. Чи встигнуть аварійну школу упорядковувати до вересня?

 

З цим питанням ми звернулись до Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту, де нас порадували хорошою звісткою: вже на днях у школі почнуться ремонтні роботи. Перша половина літа не пройшла марно. УБЖКГІТ було розроблено, затверджено та пройдено експертизу проекту реконструкції школи, проведено тендер по вибору підрядної організації, отримано фінансування від міста.

7 2

Підрядником вибрано ТОВ «Мідас», а роботи по школі розділили на два етапи. Перший етап складає ремонт та укріплення аварійного молодшого корпусу, другий – загального укріплення і ремонту школи, включаючи фундаменти.

До початку нового навчального року планують виконати перший етап, який включає, зокрема: зняття утеплення по всьому периметру горища школи, для полегшення конструкції; укріплення та утеплення технічного поверху; на аварійній частині буде замінено повністю несучі конструкції, дах і т.д. В Управлінні обіцяють, що аварійна частина корпусу – молодша ланка школи – до початку навчального року буде відремонтована та абсолютно безпечною. Решту робіт планують виконати у поточному режимі вже починаючи з осені, не перешкоджаючи навчальному процесу.

7 3

Журналіст Олена Криницька

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ