БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.27

Конфлікт в ЗОШ №3 вичерпано: педагогічний колектив заключив мирову угоду

У броварській школі №3 знову мир та спокій. Конфлікт між директором закладу Владиславом Рудником та вчителем молодших класів Наталією Ткаченко - вичерпано.

 Мирову угоду учасники конфлікту заключили вчора, 26 лютого, на зустрічі педагогічного колективу школи з представниками міської влади, повідомляє заступник міського голови з гуманітарних питань Лариса Виноградова. «Директор з викладачем при всіх пожали руки, обійнялися. І ми дали шанс школі все залишити так, як є. З директором та вчителькою.  На сьогодні, ми доклали всіх зусиль, щоб конфлікту у закладі не було», - додає вона.

Управління освіти і науки Броварської міської ради  вирішило  залишити директора на посаді. Проте, як-то кажуть, таке рішення –  «останнє китайське попередження». Якщо сторони і надалі будуть конфліктувати, його знімуть з посади.

Нагадаємо, в грудні 2014 року розгорівся конфлікт між директором ЗОШ № 3 та вчителькою 1-Б класу. Підтримали вчительку і деякі батьки її класу. Зі скаргою вони звернулися до управління освіти. Чиновники поставили питання про зняття директора з посади. Однак на захист директора вийшли батьки інших учнів та більша частина педагогічного колективу. В результаті у закладі розпочалася неоголошена «війна». 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ