БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.29

Чекаємо на відкриття нового стадіону у жовтні

На сьогоднішній позачерговій сесії Броварської міської ради на розгляд депутатів було винесено гостре питання по будівництву міського стадіону в парку «Перемога», та виділенню коштів у розмірі 5 млн.грн. на його завершення.

Доповідала по даному питанню начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Світлана Решетова. Вона повідомила, що управління зробило аналіз документації та робіт, виконаних попереднім підрядником, по об’єкту. Також, вони склали перелік робіт необхідних для його завершення, та провели тендер з відбору нового підрядника. Щоб закінчити дане будівництво, як заплановано, восени цього року, необхідно якомога швидше почати роботи, бюджет яких, розрахований на основі пропозиції від нового підрядника, становить 5 млн.грн.

photo ses

Будівництво броварського стадіону вже три роки знаходиться під пильним наглядом громадськості міста, а останнім часом, ще й правоохоронних органів, адже було відкрито кримінальне провадження по факту неякісного виконання робіт попереднім підрядником. На сьогодні, на новий стадіон вже витрачено 9 млн. грн. з міського бюджету. Про цільове використання цих коштів та доцільність виділяти додаткові ресурси, підняли питання депутати на позачерговій сесії. Після запеклих суперечок, виступів депутатів та представників футбольних клубів Броварів, в результаті, «за основу» дане питання не було прийняте.

Однак, на цьому обговорення не припинили, всі розуміли, що місто чекає новий стадіон, а чим довше затягується добудова, тим меншу цінність мають вже вкладені в нього кошти.

«Якщо зараз ми не закінчимо це будівництво, то просто закопаємо «в пісок» витрачені 9 мільйонів, і тоді доведеться починати все спочатку! Було проведено розслідування, складено перелік всіх недоліків, які необхідно виправити. Новий підрядник – перевірена та надійна компанія, що будує подібні об’єкти по всій Україні. Вони вже були на стадіоні, склали кошторис, з урахуванням всіх необхідних робіт. На його основі ми подаємо суму на погодження. Якщо ви виділяєте кошти – ми здамо стадіон вже в жовтні цього року», - запевнила присутніх Світлана Решетова.

Крім того, вона пообіцяла, що її управління залучить для технагляду об’єкту сторонню компанію, що дасть додаткову гарантію якості виконаних робіт. Після того, як було прийнято рішення про створення Комісії для контролю за будівництвом стадіону у складі міських депутатів, представників футбольних клубів та фахівців від управління БЖКГІТ, питання про виділення коштів на добудову стадіону врешті було прийнято на сесії (21 голос «за» з 25-ти присутніх).

Отже, відстежуємо перебіг подій по завершенню будівництва стадіону та сподіваємось на його відкриття цієї осені.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ