БРОВАРИ +17
НБУ USD 26.75

Бровари урочисто привітали із закінченням школи випускників 11-х класів.

І нехай несподівана злива змінила плани стосовно урочистого святкування на центральній площі Загальноміського випускного вечору, однак святкового настрою випускникам це не зіпсувало.

Цьогоріч у доросле життя випустилось 465 учнів з десяти шкіл Броварів. Найбільшу кількість випускників (82чол.) – має спеціалізована загальноосвітня школа №7, а найменше (усього 14) - у найстаршій школі Броварів ЗОШ №1. Честування золотих і срібних медалістів та активістів-школярів перенесли з Майдану Свободи до актової зали Палацу творчості дітей та юнацтва.

vupyskniiy8

Привітальне слово перед випускниками тримала Начальник управління освіти і науки, Оксана Мельник:«Сьогодні надзвичайно важливий день для вас, він запам’ятається на все життя. В продовж 11-ти років вчителі та батьки давали вам коріння та крила для життя. Крила – то ваші знання, що дали вчителі, а коріння – любов, яку прививали і батьки і вчителі, любов до рідної домівки, до Батьківщини, до нашого славетного міста Бровари. Пишаюся вами неймовірно! Переповнена емоціями, що маю честь вітати найкращих із найкращих, найрозумніших з найрозумніших, найперспективніших із найперспективніших, наших дорогих випускників!» - сказала Оксана Мельник, розпочинаючи вручення медалей та дипломів випускникам.

vupyskniiy

Цього року за відмінне навчання отримали нагороду 30 "золотих" медалістів, 14 - "срібних" медалістів, та 10 випускників-активістів отримали Подяки від міського голови Ігоря Сапожко.

vupyskniiy3

Друга частина свята для випускників проходила у стінах рідних шкіл, де не тільки медалісти, а вже всі випускники 2019 року отримували Свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Святкові концерти, теплі вітання, веселі прощальні посиденьки випускників, батьків та вчителів, а також традиційна зустріч світанку – ця програма святкування не змінюється з роками, і ніяка погода не може тому завадити!

vupyskniiy5

vupyskniiy4

vupyskniiy1

vupyskniiy2

vupyskniiy6

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 22 травня 2020, 22:08
П’ятниця, 29 травня 2020, 10:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ