Медичні новини міста

За минулий тиждень в Броварах рівень захворюваності населення на кір значно знизився, було зафіксовано лише 7 випадків (на минулому більше 20-ти) за поточний період.

Лікарі пов’язують це з літніми відпустками та канікулами: люди виїжджають, розривається ланцюг заражень та зменшується інфікованість. Також медики повідомляють, що значно знизився рівень легеневих захворювань: лише 1 випадок серед дорослого населення, серед дітей – відсутні зовсім.

У тяжкому стані з енцефалітним зараженням, обтяженим пневмонією, до лікарні потрапила 17-ти річна студентка медучилища. Дівчина в комі перебувала в реанімації БЦРЛ, де їй надавали першу допомогу. Броварським лікарям вдалося стабілізувати роботу легенів пацієнтки, однак, для подальшого лікування, за бажанням батьків, її було переведено до клініки при інституті Богомольця, в Київ.

За новою медичною реформою, при зверненні до вузько направлених спеціалістів, або лікарні, без направлення сімейного лікаря, встановлена платна консультація та лікування. Однак, виявляється, більшість пацієнтів готові сплачувати додаткові кошти, аби мати змогу оминути зайві черги у поліклініці та мати швидший результат. Медики констатують, що, на сьогодні, без направлень сімейних лікарів звертаються від 48% до 52% пацієнтів.
Даний показник може змінити введення електронної системи для отримання результатів аналізів, адже це позбавить пацієнтів від зайвих візитів до лікарів, дасть змогу отримувати попередній діагноз без очікування в черзі поліклініки. Медзаклади міста вже провели підготовчу роботу з добору комплектів необхідного обладнання для введення цифрування знімків та результатів лабораторних досліджень. Чекатимемо змін на краще найближчим часом!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

Середа, 20 листопада 2019, 10:25
Вівторок, 12 листопада 2019, 13:59
Понеділок, 11 листопада 2019, 16:31
П’ятниця, 08 листопада 2019, 09:23

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ