БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.37

Як вручали дипломи про базову середню освіту броварським відмінникам

Сьогодні в приміщенні Палацу Творчості Дітей та Юнацтва відбулось урочисте вручення дипломів з відзнакою випускникам 9х класів.

Святкова зала була наповнена схвильованим гомоном учнів, яких супроводжували родичі, друзі та викладачі випускників.

vupysk9kl

Розпочалось свято теплим напутнім словом від керуючого справами виконкому Костянтина Кузнецова. Разом з Оксаною Мельник, начальником управління освіти і науки, вони провели церемонію вручення дипломів про базову середню освіту. По завершенню вручення, від імені всіх учнів, зі словами подяки батькам, вчителям та друзям за прекрасні шкільні роки, виступив випускник ЗОШ № 7 Вадим Река.

vupysk9kl2

Начальник управління освіти також тепло привітала зі сцени всіх присутніх зі святом. Вона розповіла, що цього року дипломи з відзнакою отримали 56 учнів, а всього випускається 1116 учнів 9х класів.

«У кожного з вас свій шлях, своя доля, але пам`ятайте, чого учили ваші вчителі, чого навчають батьки. Вони пишаються вами, вони хвилюються також, як і ви зараз, але надзвичайно пишаються вами,коли ви робите їхні мрії своєю дійсністю», - сказала Оксана Мельник.

vupysk9kl1

Хореографічним номером привітали випускників колектив «Галатея» та вокальний дует сестер Ольги та Анни Безсмертних.

vupysk9kl5

Після свята «Громадський ревізор» поспілкувався з випускниками 7-ї школи. Вони розповіли, що більшість класу продовжуватиме навчання та піде у 10й клас, і лише невелика кількість учнів планують вступати у коледжі. На запитання чи будуть вони святкувати випуск з 9-го класу, відповіли, що вже відсвяткували цю подію поїздкою у Львів усім класом, а зараз планують гарно відпочити влітку, на канікулах.

vupysk9kl6

vupysk9kl4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ