БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.37

15 червня в парку Перемоги відбудеться Літній танцювальний бал

На Зелені Свята, 15 червня, у парку «Перемога» відбудеться довгоочікуваний для людей поважного віку Літній танцювальний бал, який вже вкотре організовує ГО «Броварська мистецька агенція» .

«У вихідний вечір у парку багато не тільки ветеранів, а й молоді, сімей з дітками, ми будемо раді бачити всіх, щоб показати нашим дітям, онукам приклад, як потрібно шанувати старість, а це головна мета нашого заходу» - розповідає голова ГО «Броварська мистецька агенція» Наталія Багмут.

Бал буде проходити у вечірній час з 17-00 і до 20-00. Сцена буде розташована на «Співочому полі», організатори розмістять і місця для глядачів і танцювальний майданчик.

До програми запрошені народні та заслужені артисти України – Олег Марценківський ( Народний артист України), Юлія Олійник (Солістка Заслуженого академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України), Олена Єфімчук (Українська співачка), Олександр Василенко (Народний артист України) та український професійний гурт «Горислава». Також, глядачів порадують виступи професійних колективів нашого міста.

«Маю на меті зробити цей проект приємним не тільки для гостей свята, але й для самих артистів і висвітлити медійноконцертну програму на американському каналі   EthnoFmRadio, у рубриці «Час української пісні», де я працюю. Щоб і Америка і Канада побачили як шанують у Броварах людей поважного віку, хоча в Штатах є безліч різних проектів, але такого як в нашому місті ще немає » - ділиться ініціаторка та ведуча заходу Наталія Багмут.

На Літній танцювальний Бал запрошуються всі бажаючі. Організатори запрошують провести святковий літній вечір у парку під знайомі пісні та у гарній компанії.

summerbal

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ