БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

Навчальна евакуація: практика рятує життя

Сьогодні, 26 квітня, напередодні Великодня, у 7 закладах освіти міста відпрацьовували процес евакуації у випадку надзвичайних ситуацій. Це, зокрема, ЗОШ № 1, ЗОШ № 2, ЗОШ № 3, СШ № 5 ім. Василя Стуса, СШ № 7, ЗОШ № 9 та ЗОШ № 10.

Варто зазначити, що відповідні відпрацювання навчальної тривоги та евакуації усіх учнів шкіл проводиться двічі на рік – у жовтні та в кінці квітня. Основна мета таких заходів, щоб учні в будь-якій екстремальній ситуації навчилися не панікувати і діяти відповідно виробленого алгоритму дій, у разі виникненні НЗ. Для цього окрім практики з дітьми також обов’язково проводяться бесіди та демонструються фільми відповідної тематики.

Журналісти «Громадського ревізору» цього разу вирішили перевірити готовність ЗОШ № 9.

Так, почувши сигнал тривоги, учні, взявши рюкзаки, у супроводі вчителів, які взяли з собою класні журнали, організовано попрямували до виходів. Чітких нормативів, звісно, не існує, однак в середньому приміщення будь-якої школи після сигналу про небезпеку повинне бути вільне в середньому вже за 5-7 хв. У школі № 9 евакуація пройшла успішно, впоралися за 10 хв. Місцем збору учнів став стадіон школи. Після чого разом з педагогами учні спокійно повернулися до своїх звичних справ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ