БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.27

Паркуватися потрібно у відповідних місцях: у Броварах розпочали боротьбу з порушниками ПДР

У п’ятницю, 26 квітня на перехресті вул. Гагаріна та вул. Героїв Небесної Сотні працівники КП «Бровари-Благоустрій» ще з самого ранку почали встановлювати так звані пристрої для розділення транспортного потоку.

Також, напередодні, вони нанесли дорожню розмітку 1. 1. – вузька суцільна лінія, тому тепер любителям паркуватися в невстановленому місці стане значно складніше.

Проблема паркування на провулку до міськвиконкому існує вже не один рік, адже світлофор, який перетворив його на перехрестя, встановили ще в кінці 2017 року. Тим не менше городяни досить часто, нехтуючи правилами дорожнього руху, залишають свої автівки поблизу перехрестя. Окрім того, перевізники, що курсують за маршрутом Київ-Бровари, щодня зупиняються біля дорожнього знаку 3.34 – зупинку заборонено (нагадаємо, що перевізник нелегальний, тож він також порушує ПДР).

stovpchiki

Як запевнив директор КП «Бровари-Благоустрій» Олександр Галицький, припарковані авто, які власники лишають на ніч, часто заважають прибиральній техніці заїхати в двори та до сміттєвих баків.

«Прибиральна техніка досить габаритна і коли люди лишають на ніч свої авто, нашим працівникам складно потім вранці виконувати свою роботу. А так нарешті буде вільний проїзд. Це, звісно, у нас такий пробний варіант, але якщо броварчани віднесуться до цього з розумінням, будемо встановлювати такі пристрої і в інших проблемних місцях. До речі, таку систему давно практикують у Києві», - додав Олександр Галицький.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ