БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.27

В Україні будуватимуть перехоплюючі автостоянки

З 1 липня у великих містах України почнуть облаштовувати перехоплюючи автостоянки, про що у Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

За його словами такі автостоянки допоможуть боротися із заторами та нестачею парковок, а також розвантажувати транспортний рух у центральних районах міст.

Так, власник авто перед заїздом до центру міста може залишити своє авто на такій парковці і пересісти на громадський транспорт, щоб зручно дістатися до необхідного місця призначення.

Перехоплюючі автостоянки будуть розташовуватися поблизу залізничних станцій, авіаційних терміналів, станцій метро, зупинок маршрутного таксі та іншого громадського транспорту, розміщених на під'їзді до центральної частини міста. Мінімальна відстань до вказаних об’єктів при цьому становитиме 150 м.

Окрім того, до 50% машиномісць на перехоплюючих автостоянках мають передбачатися для довготривалого зберігання авто (протягом дня), до 25% машиномісць – для короткочасного зберігання (на декілька годин).

Довідка: Перехоплююча автостоянка − стоянка, розташована поблизу автотранспортних шляхів прямування населення з місця проживання, призначена для розвантаження центральної частини в приміській і периферійній зонах, шляхом тимчасового зберігання автомобілів при пересадці на громадський транспорт.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ