БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.27

Благоустрій міста 2019: зміни від управління житлово-комунального господарства

11 квітня на 54-й позачерговій сесії депутати затвердили внесення змін до програми будівництва, капітального ремонту та утримання об′єктів житлового фонду.

Зміни стосуються обсягів фінансування на 2019 -2023 роки на різні об′єкти міста для забезпечення ефективного використання коштів місцевого бюджету.

«Зміни по різним об′єктам стосуються перерозподілу фінансів в межах своїх кошторисних призначень із різних заходів наших програм, тобто якщо у нас були залишки при виконанні робіт по шатровим дахам, то перерозподілили туди де не вистачало, наприклад на утеплення в межах виділених коштів » - пояснила в.о. начальника управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Оксана Семенник.

Тож, плануються продовжувати роботи по реконструкціям та капітальним ремонтам багатоквартирних будинків, а саме шатрових дахів, під′їздів, внутрішньобудинкових інженерних мереж.

Також, значні кошти виділені на ремонти доріг, вулиць, шляхопроводів, тротуарів та міжбудинкових проїздів.

На щастя, депутати погодилися виділити кошти на розробку схем організації дорожнього руху маршруту № 9 та на загальну концепцію розвитку пасажирського транспорту.

Слід звернути увагу і власникам самовільно встановлених гаражів та тимчасових споруд , так як управління інспекції та контролю збільшили фінансування на демонтаж таких об′єктів.

Крім того, пані Оксана Семенник повідомила: «Також, депутати погодили 1,8 млн на будівництво стадіону. Раніше це був об′єкт ВКБ, та вони розірвали договір і тепер цим питанням буде займатися відділ будівництва житлово-комунального господарства»

Також на сесії було підтримано програму «Питна вода міста Бровари», в якій їдеться про капітальний ремонт 48 колонок міста для забезпечення населення якісною питною водою до вимог державних стандартів.

Та найактуальніше весняне питання у сфері житлово-комунально господарства – озеленння міста, а точніше розвиток і збереження зелених зон. На ці роботи будуть виділені кошти у розмірі 198 тис. гривень.

«Ми запропонували внести зміни до програми, щоб розширити «можливості» і не обмежуватися, наприклад після демонтажу гаражів, ми могли озенити не тільки ділянку під об′єктом, а й навколо нього» - розповідає Оксана Семенник.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ