БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.27

В Україні зросла допомога багатодітним сім’ям

З 1 квітня Урядом запроваджено новий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Основна мета – покращення матеріального стану таких сімей та створення належних умов для виховання дітей

Допомога призначатиметься на третю та кожну наступну дитину з місяця, у якому було подано заяву з усіма необхідними документами. Щомісячний розмір виплат становитиме 1700 грн. та виплачуватиметься до досягнення дитиною шестирічного віку включно.
Як повідомляє Урядовий портал, громадянам, які звернуться за наданням допомоги на дітей у період з квітня по червень 2019 року включно, зазначена допомога призначається вже з 1 квітня 2019 року.
Важливо розуміти, що доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, може оформити додаткову допомогу на дитину, потрібно лише звернутися до управління соціального захисту та написати відповідну заяву. При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї та свідоцтва про народження дітей.
Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї.
Також нагадаємо, що в Україні щомісячна допомога по догляду за дитиною наразі становить 860 грн. Понад 10 тис. грн виплачують одразу при народ­женні. Решту виплат – більш ніж 41 тис. – протягом трьох років.

Антон Романов

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ