БРОВАРИ +24
НБУ USD 28.2

Юні чиновники: Як броварська молодь стажувалась у міській раді

Вже третій рік поспіль у рамках угоди про співпрацю між Броварською міської радою та Радою дітей та учнівсь­кої молоді міста у період з 25 по 29 березня наші броварські учні проходили стажування у відділах та управліннях виконкому. Тож доки однокласники відпочивали на канікулах у бабусі в селі, або ж подорожували за кордоном, активна молодь нашого міста приміряла на себе роль справжніх держслужбовців.

Участь у стажуванні брали учні 8–11 класів (всього 24 старшокласники). Кожен з підлітків, отримавши напередодні завдання, повинен був розробити свій проект-рекомендацію щодо покращення роботи у сфері діяльності того чи іншого управління, а також написати есе-звіт своїх особистих вражень від стажування.
Зі специфікою кожного структурного підрозділу дітей ознайомили заздалегідь. До того ж, за словами координатора Ради дітей та учнівської молоді міста Ірини Каштанюк, у цьому році дітям вперше дали змогу обирати місце стажування самостійно.
«Цього року діти вперше отримали можливість самостійно обирати відділ чи управління, в якому їм цікаво було б себе спробувати, що дало свої результати, адже усі лишилися в захваті, – наголосила Ірина Каштанюк. – Окрім того, таке стажування носить профорієнтаційний характер і дає можливість дитині зрозуміти, чи бачить вона себе у цій сфері. Це чудова нагода показати їм механізм роботи міста зсередини, за що величезна вдячність Ігорю Васильовичу, який дав дітям цю можливість».
Робочий день учнів, як правило, тривав з 9:00 до 12:00. Іноді, залежно від запланованих заходів, графік міг зміщуватися.
А вже у п’ятницю, 29 березня, у залі засідань міської ради відбувся підсумковий круглий стіл, на якому діти разом з керівниками структурних підрозділів, а також мером Ігорем Сапожком, обговорювали важливі питання діяльності та роль молоді у розвит­ку міста.

stajyvannia1

Судячи з коментарів, учням процесс стажування дійсно сподобався, адже за їх словами він проходив дуже активно і цікаво.
«Ми безмежно вдячні за таку можливість – для нас це дуже великий та важливий досвід. Саме стажування дає можливість зрозуміти, чого ми хочемо і ким бачимо себе в майбутньому, тож маю надію, що така співпраця продовжуватиметься і в наступні роки», – зазначила голова Ради дітей та учнівської молоді міста, учениця 11 класу СЗОШ №7 Інна Новошицька.
У свою чергу міський голова висловив надію, що енергія, завзяття і оптимізм молодих лідерів знайдуть втілення у бізнесі, політиці, науці та на виробницт­ві, спорті та мистецтві на благо рідного міста.
Тож можемо лише підсу­­мувати, що таке стажування це не тільки унікальна можливість перейняти досвід у працівників різних служб, відділів і управлінь, але й чудова нагода здобути навички прийняття управлінських рішень та розвивати лідерські якості. А головне, що дітям це дійсно цікаво та пізнавально.

Вікторія Ейсмут

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 21 вересня 2020, 15:58
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ