БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

Перехід на літній час вже через шість днів: а ви готові?

У 2019 році перехід на літній час відбудеться у ніч з 30 на 31 березня о 3 годині ранку (на годину вперед).

Тобто спати нам тепер доведеться на одну годину менше. І, здавалося б, вже й звикли наче всі. Тим паче, що у світі принцип літнього і зимового часу застосовують десятки країн.

Однак, якщо для одних це дійсно звична справа, для інших – досі випробування, з яким не так вже й легко впоратися. Для останніх і буде наш матеріал. Отож, наслідки переведення годинників та як дати цьому раду.

Для початку варто зрозуміти, що так чи інакше, цієї неділі людям доведеться переводити свій внутрішній годинник. І теоретично, адаптація у даному випадку повинна займати не більше одного-двох днів. Однак, інколи цього недостатньо, тож для того, аби найшвидше пристосуватися, медики рекомендують змінювати свій графік вже зараз.

Насамперед, «позбавляти себе сну» потрібно поступово. Наприклад, щодня протягом тижня спати на 10-20 хв менше (лягати відповідно потрібно також раніше). Окрім того, їсти, спати за новим часом потрібно вже у перший день після переведення годинника. Незмінною «пігулкою» проти депресії, недосипу, підвищеної стомлюваності, які може викликати перехід на літній час, лишається спорт та прогулянки на свіжому повітрі.

Також медики рекомендують відмовитися від кави у другій половині дня та шкідливої їжі. ЇЇ краще замінити овочами та фруктами. Ну і, звісно, ніяких гаджетів хоча б за півгодини до сну.

І будьте впевнені, дотримання таких нескладних, але надзвичайно корисних порад допоможуть вашому тілу синхронізуватися з новим часом без будь-яких поганих наслідків для здоров’я.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ