БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.3

Замість безлічі документів – одна картка: можливості електронного пенсійного посвідчення

Електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) ВЖЕ «обізвали» унікальним сучасним технологічним багатофункціональним інструментом і сьогодні близько 300 пенсіонерів нашого міста та району користуються такою карткою.

Які ж його переваги, хто та як може отримати ЕПП читайте у нашому матеріалі.

Якщо просто, то ЕПП – це пластикова картка, яка є одночасно пенсійним посвідченням, банківською платіжною карткою, а також посвідченням особи з відповідними персональними даними та електронним цифровим підписом. Тобто, за її допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, припустимо, швидко й просто сплачувати за комунальні послуги через інтернет, розраховуватися за покупки в магазині, користуватися усіма пільгами, які ви маєте, як пенсіонер: безкоштовний проїзд у громадському транспорті, знижки в аптеках тощо.

Отримати таке посвідчення може будь-хто з пенсіонерів, який має бажання замінити наявне паперове на документ сучасного зразку. Однак, важливо розуміти, що це НЕ Є ОБОВ’ЯЗКОВО і посвідчення старого зразку так само будуть дійсними.

Як отримати?

Для того, щоб отримати електронне пенсійне посвідчення, необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду за місцем проживання та подати заяву. Вона формується автоматично з даних, що наявні у базі Пенсійного фонду і пенсіонерові потрібно буде її лише підписати.

Як зазначила начальник управління Пенсійного фонду Лідія Сенько, наразі з близько 47 тис. пенсіонерів міста та району заяви подали вже 700 чоловік і 300 з них вже користуються ЕПП.

Також зазначимо, що виготовляє ЕПП Державний ощадбанк України, тож отримати таке посвідчення можуть усі пенсіонери, яким або вже виплачується пенсія через дану установу, або які мають бажання її тут отримувати.

До речі, виготовляється посвідчення протягом 30 днів і є для пенсіонерів БЕЗКОШТОВНИМ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ