БРОВАРИ +24
НБУ USD 28.2

Кір знову повертається, захворюваність на грип та ГРВІ зросла на 10%, а в ЗОШ № 1 погано миють посуд: звіт медиків

Відповідно до показників захворюваності у нашому місті період з 14 по 21 березня важко назвати позитивним. Так за минулий тиждень було зареєстровано:

- 20 випадків вітряної віспи (попередній тиждень – 20), з яких один дорослий, усі інші – діти (одна неорганізована, решта організовані: ЗОШ № 9 – 6 випадків, ДНЗ «Червоні вітрила», «Перлина» по 3 випадки, ЗОШ № 2 – 2, ДНЗ «Віночок», «Джерельце», «Барвінок», НВК по одному випадку). Усі хворі лікуються амбулаторно;

- 8 випадків кору (попередній – 6), захворіли всі дорослі, які, як з’ясувалося, були не щеплені і наразі знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні. Тож, нагадуємо, що у медичних закладах міста знаходиться достатня кількість вакцини для проведення щеплень проти кору;

- 2 випадки скарлатини (ДНЗ «Барвінок, ЗОШ № 2);

- 2 випадки мононуклеозу (ДНЗ «Червоні вітрила», ЗОШ № 9). Хворі знаходяться на стаціонарному лікуванні.

- 9 пневмоній (1 дитяча і 8 – дорослих).

Окрім того, за результатами звітного періоду у місті зросла захворюваність на грип та ГРВІ – на 10,18 %. Так, з 760 хворих, 71,1 % становлять діти. Госпіталізовано було 14 хворих, усі діти.

Досить невтішна картина склалася при плановому моніторинговому візиті до ЗОШ № 1. Як зазначили фахівці Броварського районного відділу лабораторних досліджень, за результатами такого візиту та відповідних досліджень було виявлено грубе порушення санітарно-гігієнічних умов миття та дезінфекції столового посуду та інвентарю. Зокрема у 2-х з 10 відібраних змивів з чистих ложок та стаканів з харчоблоку ЗОШ № 1 було виявлено бактерії групи кишкової палички.

Натомість відхилень в фактичній калорійності досліджених страв та за мікробіологічним показниками в харчових продуктах виявлено не було. А усі зауваження керівництво закладу пообіцяло усунути.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 21 вересня 2020, 15:58
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ