БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.27

Хто стане новим завідувачем ДНЗ «Казка»

У четвер, 21 березня, у стінах адмінбудівлі нарешті провели конкурс на посаду керівника одного з найскандальніших дошкільних навчальних закладів нашого міста – «Казка».

Хоча чи конкурс це насправді сказати важко, адже бажання взяти участь виявила лише одна Інна Третьякова, яка дотепер виконувала обов’язки керівника закладу.

kazka zavidycha1

Довідка: Третьякова Інна Володимирівна, 1970 р. н. У 1993 р. закінчила Київський педагогічний інститут ім. Драгоманова за спеціальністю «дефектологія, сурдопедагогіка та українська мова і література». У 2001 році отримала диплом «економіста-фінансиста» в Харківському інституті управління. Останнє місце роботи – Броварське навчально-виховне об’єднання, вчитель-логопед (3 роки).

Тим не менше, проводили конкурс відповідно до регламенту у два етапи. Спочатку годинний теоретичний іспит на знання норм та законів, де Інні Третьяковій вдалося отримати максимальні 15 балів та презентація програми розвитку закладу, яка, власне, теж не викликала питань.

Так, за результатами голосування 9 членів конкурсної комісії проголосували «За» ще 2 утримались.

Як зізнається сама Інна Володимирівна, результатом конкурсу задоволена. І хоча й знає, що це буде нелегко, все ж щиро вірить, що життя у «Казці» справді стане казковим.

Додатково: Нагадаємо, що ДНЗ «Казка» відкрили у 2016 році і за цей період у закладі на посаді завідуючої були вже дві особи, тож Інна Третьякова стане третьою. Наразі у закладі функціонує 7 груп: 6 – це власне потужність закладу і ще одна група, яку відкрили відносно нещодавно, прогулянкова (група, яка не харчується у садку та не спить і батьки приводять своїх малюків лише на навчання та прогулянки).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ