БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.31

Повна загальна середня освіта стане доступною для в’язнів?

Відповідний проект постанови Кабміну «Про затвердження порядку організації здобуття повної загальної середньої освіти в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, що належать до сфери управління мін'юсту» для громадського обговорення пропонує Міністерство освіти і науки України.

Як зазначено в повідомленні, даний проект забезпечить доступ до повної загальної середньої освіти засудженим до позбавлення волі на певний строк і довічного позбавлення волі, а також неповнолітнім ув'язненим, щодо яких ведеться досудове слідство і які перебувають в слідчих ізоляторах.

Здобувати освіту засуджені та неповнолітні ув’язнені, відповідно до проекту, будуть в комунальних закладах загальної середньої освіти, за якими закріпленні установи виконання покарань, або у державних закладах освіти, що створені при установах виконання покарань.

Усі зауваження та пропозиції можна надсилати протягом місяця на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Байтемірова Наталія Георгіївна), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Сторчак Ніна Анатоліївна) або за адресою: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08
Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ