БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.3

На Торгмаші планують встановити Центр безпеки

У районі Торгмашу найближчим часом планують встановити Центр безпеки громади, про що повідомив начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області Микола Семиног.

Це буде центр, в якому знаходитимуться пожежний підрозділ (2-3 авто з особовим складом), пост поліції та екстреної медичної допомоги (по одному авто).

Як зазначив Микола Семиног, основна мета полягає у поліпшенні безпеки громади міста у даному районі. До того ж, це дозволить значно оперативніше реагувати на виклики.

«Сьогодні ми маємо таку ситуацію, що на одній стороні є пожежні підрозділи, а за мостом – ні. А відповідно до генерального плану міста, а також відповідно до кількості жителів, вони повинні там бути», - говорить Микола Семиног.

Проекту наразі немає, однак під час засідання 52-ій чергової сесії Броварської міської ради на Центр вже виділи місце по вул. Сергія Москаленка (навпроти магазину «Фора»). До того ж, як зазначив начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС, там раніше і було місце для пожежної частини.

Термінів теж, ясна річ, ніхто поки не називає, однак обіцяють вирішити дане питання у максимально короткий термін.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ