БРОВАРЫ +3
НБУ USD 24.45

Про епідемічну ситуацію у місті

За звітний тиждень на грип та ГРВІ у місті захворіли 690 осіб (за попередній тиждень 672),з який 70,1 % - діти (484 випадки). Тож, порівняно з минулим тижнем, захворюваність серед дорослих та дітей зросла на 2,8%.

Окрім того, зросла захворюваність вітряною віспою: у період з 7 по 14 березня – 20 випадків (попередній тиждень – 17). Усі хворі – діти, лікуються амбулаторно: ДНЗ «Джерельце» - 12 випадків, «Золота рибка» - 4, «Теремки», НВК, ЗОШ м. Києва по одному випадку і одна дитина неорганізована.

Однак, завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень нагадує, що оскільки щеплення проти вітряної віспи в Україні не проводяться та висока контагіозність, спалах вітряної віспи закінчиться після того, як накопичиться імунний прошарок перехворілих.

У свою чергу завідувачам ДНЗ, директорам шкіл надано рекомендації по проведенню протиепідемічних заходів у закладах, а також проінформовано начальника управління освіти.

Приємна тенденція спостерігається щодо захворювання на кір. За минулий тиждень – 4 випадки (попередній – 6). ). Усі хворі – дорослі і не були щеплені проти кору. Наразі знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Броварської БКЛ.

Також у місті було зафіксовано 2 випадки туберкульозу легень (відкрита форма). У вогнищах хвороби фахівцями лабораторного відділу проведена заключна дезінфекція та санітарно-освітня робота. Також, спільно з лікарем-фтизіатром складено плани оздоровлення вогнищ де проживають хворі.

Завідувачкам ДНЗ, директорам шкіл надано рекомендації по проведенню протиепідемічних заходів у закладах, направлених на локалізацію і ліквідацію вогнищ інфекційних захворювань, а також проінформовано начальника управління освіти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ