БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.3

До закінчення терміну реєстрації на ЗНО-2019 лишилося 11 днів

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання почалася ще 5 лютого. За цей період для участі у ЗНО-2019 встигли зареєструватися вже близько 200 тис. учасників.

І, як зазначено на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти, це більше половини від очікуваної кількості з числа випускників шкіл, студентів та учнів закладів вищої та професійної освіти.

Щодо предметів, то вже традиційно найбільше обирають українську мову та літературу, історію України та математику. Також у ТОП-5 входять англійська мова та географія.

Нагадаємо, що реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 25 березня. Водночас керівники закладів освіти мають надіслати комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів), які проходять ДПА в формі ЗНО, до 18 березня 2019 року.

Окрім того, зазначимо, що змінити дані, вказані під час реєстрації, учасник тестування може також до 25 березня. Для цього, після отримання Сертифікату, потрібно повторно пройти процедуру реєстрації, скориставшись сервісом.

Для реєстрації необхідно:

- заповнити реєстраційну форму на сайті УЦОЯО, з якої формується реєстраційна картка;

- надрукувати реєстраційну картку та письмово заповнити в ній окремі пункти;

- сформувати пакет документів та подати його до свого закладу освіти.

Скласти ЗНО можуть також випускники минулих років. Їм необхідно пройти таку ж процедуру реєстрації, але сформований пакет документів самостійно відправити на адресу регіонального центру оцінювання якості освіти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ