БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.38

У березні для броварчан безкоштовно працюватиме пересувний флюорограф

Щорічно, в усіх країнах світу 24-го березня відзначають «День боротьби з туберкульозом», який має на меті попередити та уберегти населення від епідемії цього інфекційного захворювання.

З цього приводу у Броварах в п’ятницю, 22 березня на майдані Свободи (вул. Гагаріна,18) буде працювати пересувний флюорограф.

«Ми традиційно вже кожного року до Дня боротьби з туберкульозом виставляємо пересувний флюорограф, тож усі бажаючі зможуть прийти та безкоштовно обстежитись. Єдине, що потрібно буде мати свої паспортні дані», - зазначив головний лікар КНП «Броварська БКЛ» Валентин Багнюк.

Пересувний флюорограф працюватиме з 08:30 до 14:00.

Додатково: Туберкульоз - це інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерія туберкульозу, що передається переважно повітряно-крапельним шляхом від хворої людини до здорової. У 90 % випадків туберкульоз уражає легені,однак захворювання може пошкодити будь-який орган, наприклад: нирки, хребет, мозок, лімфатичні вузли, кишечник, шкірні покриви, статеві органи тощо. Ще одна проблема туберкульозу, що ця бактерія є стійкою до умов навколишнього середовища.

Основні ознаки туберкульозу:

- кашель, що триває понад 2-3 тижні;

- слабкість;

- безпричинна втрата ваги;

- рясне потовиділення вночі;

- підвищення температури тіла до 37 і більше градусів без видимої на те причини, що триває понад тиждень.

Також у деяких випадках може бути кровохаркання, біль у грудній клітці та задишка.

За наявності хоча б декількох з перерахованих вище симптомів ви обов’язково повинні звернутися до лікаря та обстежитися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ