БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.38

У Броварах знизились показники захворюваності на кір та вітряну віспу, натомість на грип та ГРВІ знову зросли

У період з 1 по 7 березня у місті групових спалахів небезпечних інфекційних захворювань та харчових отруєнь зафіксовано не було.

Про це у понеділок, 11 березня, під час оперативної наради зазначила завідувач Броварського районного відділу лабораторних досліджень Віра Товстоног.

Реєстрували випадки гострих кишкових інфекцій - 12  випадків, а також окремі випадки крапельних інфекцій. Зокрема 6 випадків кору (попередній 8), 8 випадків скарлатини ( ДНЗ «Барвінок»-2 випадки,  ДНЗ «Калинка», «Сонечко»,«Барвінок», «Теремки», гімназії ім. Олійника,ЗОШ №9 по одному випадку) та 17 випадків вітряної віспи, 15 з яких – діти (ДНЗ «Джерельце» - 4 випадки, «Віночок» - 3, «Лісова казка», «Червоні вітрила», «Теремок», «Теремки», «Катюша», «Сонечко», та ЗОШ № 9 по одному випадку). Усі хворі лікуються амбулаторно.

Як запевнила Віра Товстоног, усім завідувачкам ДНЗ, директорам шкіл надано рекомендації по проведенню протиепідемічних заходів у закладах, що дадуть можливість локалізувати та ліквідувати вогнища інфекційних захворювань.

Окрім того, порівняно з минулим тижнем у місті на 15 % зросла захворюваність на грип та ГРВІ, за рахунок дитячого населення (серед дорослих знизилась на 2,8 %, а дітей зросла на 25,5 %). Так, інтенсивний показник захворюваності становить 503,1 випадок на 100 тис. населення, що нижче від епідемічного порогу на 39,2 %.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ