БРОВАРИ -7
НБУ USD 28.2

Гуц-and-Roll від НАОНІ: як це було

Якщо вам за тих чи інших причин таки не вдалося потрапити у вівторок, 5 березня, на безкоштовний концерт одного з найяскравіших оркестрів України, зізнаємось чесно, ви пропустили дещо неймовірне і неповторне.

З цим погодиться кожен, хто сидів у залі МКЦ «Прометей» і слухав виступи Національного академічного оркестру народних інструментів України. Для декого не вистачило навіть місць, тож довелося стояти. І так, воно було того варте.

naoni3

Саундтреки з відомих фільмів, музичні хіти, романтична музика – це справді непередавані відчуття, неймовірна точність і шалена енергетика від учасників оркестру. Під керівництвом Віктора Гуцала музиканти віртуозно поєднували звучання більше сорока народних інструментів в одну потужну хвилю драйву: це і цимбали, і бандури, і трембіти тощо. Така стовідсоткова музична насолода супроводжувалася аплодисментами глядачів після кожного музичного твору.

naoni2

На прохання слухачів на «БІС» НАОНІ виконали пісню гурту Воплі Відоплясова «Весна», тож реакція залу не змусила себе довго чекати – аплодували стоячи.
Як зазначили організатори заходу, концертна програма оркестру присвячена весні і коханню, тому ті, хто запросив своїх коханих жінок послухати цей виступ, точно влучили в «десятку». До 8 березня кращий подарунок годі й вигадувати.

naoni1

Насправді, не так часто випадає можливість послухати таку незвично-цікаву і професійну музику, тому сподіваємось, що це далеко не останній візит славнозвісного НАОНІ до нашого міста. Чекаємо в гості!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ