БРОВАРИ +24
НБУ USD 28.2

Полісмени показали броварській молоді свою професію зсередини

Як правильно вибрати майбутню професію? В чому специфіка роботи правоохоронців?

Які взагалі заклади в Україні готують майбутніх поліцейських та юристів? - відповіді на ці та багато інших питань сьогодні, 4 березня, учні 11-го класу ЗОШ № 9 змогли отримати безпосередньо від працівників місцевого відділу поліції під час так званої професіографічної екскурсії.

policex1

«Це не перша зустріч, яку наш Броварський міськрайонний центр зайнятості спільно з Броварським відділом Головного управління національної поліції в Київській області організовує для наших старшокласників. І, насправді, проведення подібних екскурсій є надзвичайно позитивною і головне – корисною практикою, адже це можливість побачити професію зсередини», - зазначила провідний спеціаліст з профорієнтації Броварського міськрайонного центру зайнятості Марина Левкович.

Спочатку старший інспектор сектору кадрового забезпечення відділу поліції Алла Невесьолова розповідали 11-класникам, якими якостями потрібно володіти для успішного навчання у поліцейському університеті чи інституті, а також подальшого проходження служби. А от продовжилась екскурсія, мабуть, найцікавішим та найулюбленішим – демонстрацією спеціальних засобів та вогнепальної зброї.

policex3

Юнаки та дівчата з особливим захоплення роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам у службі. Окрім того, інспектор ювенальної превенції розповідав підліткам, що таке булінг, а також про адміністративну та кримінальну відповідальність учнів та їх батьків.

policex2

Натомість, для тих, хто досі вагається і не визначився з майбутньою професією, фахівці служби зайнятості розповіли про консультаційну он-лайн платформу профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа», яка дійсно дає науково обґрунтований прогноз та допомагає виявити людині схильності до тих чи інших видів діяльності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 21 вересня 2020, 15:58
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ