БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.27

Медики про нестабільну епідемічну ситуацію у місті

У період з 22 по 28 лютого у Броварах зросла захворюваність на грип та ГРВІ на 10,1 %, за рахунок дитячого населення. Так за минулий тиждень було зафіксовано 584 хворих (за попередній тиждень 530), з яких 67,1% - діти.

Окрім того, госпіталізовано 9 хворих на ГРВІ, в тому числі дітей до 17 років – 7 осіб.

У місті також продовжують фіксувати кір. За минулий тиждень – 8 випадків, 5 з яких – це дорослі. При проведенні епідеміологічного розслідування було встановлено, що захворівші не щеплені проти кору і наразі всі знаходяться на стаціонарному лікуванні. Тож нагадуємо, що на сьогоднішній день у медичних закладах міста знаходиться достатня кількість вакцини для проведення щеплень проти кору.

Що стосується вітряної віспи, то за минулий тиждень зафіксували 19 випадків (попередній тиждень – 20), з яких 17 – діти: ДНЗ «Джерельце», «Золота рибка» по 4 випадки, «Лісова казка», «Віночок», «Барвінок» по 1 випадку, ЗОШ № 10 - 2 випадки, ЗОШ № 9, та ПШ «Фортуна» по 1 випадку. Проте медики нагадують, що оскільки щеплення проти вітряної віспи в Україні не проводяться, її спалах закінчиться лише після того, як накопичиться імунний прошарок перехворілих.

Окрім того, завідувачам ДНЗ та директорам шкіл було надано рекомендації по проведенню протиепідемічних заходів у закладах щодо локалізації та ліквідації вогнищ інфекційних захворювань.

У період з 22 по 28 лютого у місті також зафіксували 2 випадки туберкульозу (відкрита форма) та 2 випадки скарлатини (діти). Усі хворі перебувають на лікуванні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ