БРОВАРИ -16
НБУ USD 28.05

Міністерство освіти запускає відкритий онлайн-курс з протидії булінгу у школах

Вже через кілька днів, у березні, на Prometheus розпочнеться онлайн-курс для освітян з протидії булінгу в закладах освіти. Курс є БЕЗКОШТОВНИМ і створений у межах співпраці Міністерства освіти і науки України та Міжнародного фонду «Відродження».

Як запевняють у МОН України, навчання стане у нагоді усім, хто хоче дізнатися про причини цькування, як йому запобігти та як правильно вирішувати конфліктні ситуації.

Курс складатиметься з п’яти модулів і пройти його можна буде в будь-який зручний час. Після успішного завершення навчання кожен отримає відповідний сертифікат.

Зареєструватися можна тут

Докладніше про сам курс тут

Нагадаємо, що 16 січня 2019 року Президент України підписав закон, яким окреслюється поняття «булінг» та вводиться адміністративна відповідальність за нього.

Додатково: Булінг (цькування) – це діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, зокрема, із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ