БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Інфекції, викликані вірусами, антибіотиками не лікуються!

Сучасне суспільство часто називають обізнаним, адже доступ до незчисленної кількості інформації дозволяє, хоч і частково, але все ж орієнтуватися мало не у будь-якій сфері діяльності.

І якщо є професії, основи яких дійсно не завадить знати кожній людині, медицина – це досі небезпечна сфера. Особливо, коли кожен третій намагається поставити собі діагноз через прочитану статтю в Інтернеті.

Зокрема, хотілося б зачепити таку актуальну тему як лікування грипу. За результатами опитування Всесвітньої організації охорони здоров’я, близько 65 % людей досі помилково вважають, що застуди і грип можна лікувати антибіотиками, хоча насправді вони не лікують інфекції, викликані вірусами. І ціною такого помилкового судження може стати те, що антибіотики не будуть допомагати, коли це справді буде потрібно, адже при серйозній бактеріальній інфекції бактерії будуть просто адаптовані до ліків.

Тож, приймаючи антибіотики без вагомих причин, пам’ятайте, що вони взагалі можуть припинити допомагати і це поверне нас в часи, коли ліків від холери, туберкульозу чи будь-яких інших бактеріальних хвороб просто не існувало.

Найкращий варіант для кожного з нас – не займатися самолікуванням і приймати антибіотики лише за призначенням лікаря. Не хворійте і бережіть себе.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ