БРОВАРИ +20
НБУ USD 28.31

Дізнайся про свою майбутню професію on-line

Ще наприкінці 2018 року Державна служба зайнятості запровадила новий електронний сервіс, що отримав назву «Моя професія: консультаційна мережа».

Це така собі безкоштовна онлайн-профорієнтація, за допомогою якої кожен, хто стоїть перед вибором/зміною професії, або ж хто бажає оцінити власні здібності має змогу зробити це не виходячи з власного будинку.

«Раніше це все проводилося на паперових носіях і займало багато часу, тепер же з’явилась чудова можливість, і в першу чергу для молоді, пройти таке тестування і ознайомитися з його результатами дистанційно, прямо зі свого комп’ютера. Для цього потрібно лише зареєструватися на даній платформі і в разі, якщо щось буде незрозуміло, кожен може звернутися до нас для надання більш поглибленої консультації та дізнатися про пропозиції на ринку праці», - зазначила заступник директора Броварського міськрайонного центру зайнятості Любов Левицька.

Аби залучити до даної платформи якомога більше молоді, у Броварському міськрайонному центрі зайнятості 27 лютого провели окремий захід, де роз’яснювали усі нюанси on-line тестування.

«Сьогодні ми проводимо зустріч з представниками освіти, аби вони спільно з нами змогли зорієнтувати нашу молодь на правильний вибір професії у майбутньому. Це насправді важливо, адже за статистикою близько 70 % наших випускників з різних причин не працевлаштовуються за набутою професією. А нам важливо, щоб вони усі могли реалізувати себе на ринку праці», - додала начальник відділу активної підтримки безробітних Броварського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Ходонович.

Фахівці Центру зайнятості також запевняють, що Програма дійсно дає науково обґрунтований прогноз та допомагає виявити людині схильності до тих чи інших видів діяльності, адже заснована на діагностиці та зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації.

«Тестування складається з трьох основних методик, для проходження яких потрібно близько 3 годин: 1 – визначає те, що людина хоче, 2 – рівень ІQ і специфіку структури здібностей і 3 – психологічні схильності до певних видів професій. Саме за результатами цих трьох етапів програма пропонуватиме не просто приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей», - пояснює Тетяна Ходонович.

Зазначимо, що проходити все одразу не обов’язково, головне – після кожного етапу зберігати результати. Окрім того, проходити таке тестування мають право особи, яким вже виповнилося 14 років. За словами Тетяни Григорівни, у них були вже такі випадки, коли доросла людина, пройшовши це тестування, вирішила повністю змінити вид діяльності.

Отримати послуги з профорієнтації дистанційно в он-лайн форматі без відвідування Центру зайнятості, або отримати код доступу у Броварському Центрі Зайнятості можна за телефоном: (04594) 6-64-21, (каб. № 11, каб. № 14).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ