БРОВАРИ -1
НБУ USD 28.29

Ще 8 випадків кору та 20 – вітряної віспи: невтішна динаміка інфекційних захворювань у місті триває

У понеділок, 25 лютого, під час оперативної наради спеціалісти Броварського районного відділу лабораторних досліджень наголосили на благополучній епідеміологічній ситуації у місті, якої вдалося досягти, безперечно, завдяки вчасному втручанню і введенню карантину в освітніх закладах.

Натомість, у Броварах продовжують реєструвати випадки захворювання на кір. Так, у період з 18 по 22 лютого у місті зафіксували 8 хворих, з яких 3 – діти. За словами працівників Броварського районного відділу лабораторних досліджень, жоден з хворих не був щеплений і наразі усі знаходять на стаціонарному лікуванні.

Окрім того, за минулий тиждень у місті було зареєстровано 20 випадків вітряної віспи, 17 з яких – діти. Це, зокрема, 6 випадків у ДНЗ «Червоні вітрила», 4 – ДНЗ «Лісова казка», 2 - у ДНЗ «Теремки» та у ДНЗ «Джерельце», а також по одному випадку в садочках «Віночок», «Барвінок» та у ЗОШ № 10.

І, як запевнила завідуюча відділенням гігієни служби державного санітарного нагляду санітарно-епідеміологічної служби Ольга Строй, доки вітряною віспою не перехворіють 95-98 % цих дітей, вона буде продовжуватися.

«Зрозуміло, що доки більша частина діток не перехворіє, ми продовжуватимемо реєструвати хворих. Тож наразі з профілактичних заходів і завідуючим, і керівникам закладів ми пропонуємо посилене кварцування приміщень, вологе прибирання, а також провітрювання», - зазначила Ольга Строй.

Також зазначимо, що минулого тижня у місті були зареєстровані 2 випадки мононуклеозу та 2 випадки скарлатини серед дитячого населення.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40
П’ятниця, 27 листопада 2020, 15:51

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ